Мар’яна Сигидин

Кандидат юридичних наук, завідувачка відділу міжнародних зв’язків Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника; викладач кафедри цивільного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника.

Народилась 25.03.1991 року  в м. Івано-Франківську.

У 2013 році закінчила з відзнакою магістратуру Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника  (спеціальність «Правознавство») та отримала кваліфікацію «Юрист, викладач права». У тому ж році вступила до аспірантури Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. У 2016 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Тема дисертації – «Корпоративний договір».

У 2016-2019 рр. працювала консультантом Першої київської державної нотаріальної контори Головного територіального управління юстиції в м. Києві. У 2019 році працювала спеціалістом відділу розгляду звернень і забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області.

У 2019 році отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Авторка близько 20 наукових праць, опублікованих в Україні та за кордоном. Займається науковими дослідженнями у сфері корпоративного права.

Дослідницькі інтереси: корпоративні правочини, охорона та захист корпоративних прав.