НАШІ МОЖЛИВОСТІ

Внутрішня мережа інституційного партнерства Центру в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника забезпечує сталість та  експертне консультування проектів за тематичними напрямами.

Центр соціологічних досліджень Прикарпатського регіону є невід’ємною частиною Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Діяльність Центру спрямована на розвиток регіону українських Карпат шляхом синергування експертних потенціалів та ресурсних можливостей Університету задля розробки політик та проєктів рішень на основі даних.

На внутрішньо-університетському рівні:

Центр забезпечує організаційні потреби Університету з вивчення думок і поглядів студентів та викладачів, бере участь у реалізації стратегії Університету шляхом моніторингу та оцінювання її реалізації, моніторингу якості надання освітніх послуг в Університеті, залучається до роботи структурних підрозділів Університету, тематика та характер досліджень яких потрапляють у сферу спеціалізації.

На зовнішньому рівні:

Мозковий центр регіону українських Карпат, що впливає на процеси регіонального та міжрегіонального рівня через розробку політик та проєктів рішень на основі даних за напрямами спеціалізації, є джерелом експертних коментарів та оцінок, які активно висвітлюються ЗМІ та реалізуються стейкхолдерами регіональної та міжрегіональної політики (влада, бізнес, громадські організації, медіа).

Основні напрями діяльності:

  • проведення соціологічних досліджень (кількісних, якісних, медіа-досліджень та ін.);
  • розробка стратегій, концепцій, планів заходів тощо;
  • моніторинг та оцінювання (стратегій, програм, політик, діяльності, тощо);
  • проєктна діяльність;
  • соціологічний супровід адміністрування та інформаційних потреб Університету, оцінювання;
  • медіа-присутність в інформаційному просторі регіону українських Карпат;
  • розробка політик та проєктів рішень  на основі даних за напрямами спеціалізації експертів та аналітиків.