«Усе, що існує на світі колись … було мрією»
Директорка Навчально-наукового Центру «Карпатський інститут аналітики», соціологиня, кандидатка філософських наук, дослідниця міжкультурних комунікацій молоді прикордоння Східної і Центральної Європи, соціології освіти та культури, етносоціології
Народилась у м. Івано-Франківськ (1981).
Навчалася у Львівському державному університеті імені І. Франка (1998–2003), була аспіранткою кафедри історії та теорії культури (2003–2006), захистила кандидатську дисертацію на тему «Філософські аспекти модернізму в контексті українського соціокультурного дискурсу» (Львівський національний університет імені Івана Франка, 2007).
Працювала доценткою кафедри філософії та соціології філософського факультету (2003–2016). Випускниця докторантури кафедри соціології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (2016–2019) за спеціальністю 22.00.04 – «спеціальні та галузеві соціології».
З 2015 року – директорка Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Проходила стажування в Інституті соціології НАН України (2011), Соціологічній асоціації України (2016, 2017, 2018), Державній вищій техніко-економічній школі ім. о. Броніслава Маркевича (2018).
Авторка, виконавиця і співвиконавиця низки дослідницьких проектів у партнерстві з Івано-Франківською міською радою, Івано-Франківською облдержадміністрацією, Територіальним управлінням ДСА в Івано-Франківській області, Івано-Франківським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та ін.
Розробниця і координаторка міжнародних проєктів, що виконуються Навчально-науковим Центром соціологічних досліджень Прикарпатського регіону за сприяння міжнародного фонду «Відродження» в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) та фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Польща-Білорусь-Україна 2014–2020», Канадського інституту Українознавчих студій Університету Альберти та ін.
Підвищення кваліфікації в рамках проєктів: «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації», що реалізовується Інститутом європейської політики спільно з Фондом «Демократичні ініціативи», Ініціативою «Think twice UA» за сприяння МЗС Німеччини (2017); «Спільнота практик: сталий розвиток» DESPRO (2018); «Студії пограниччя у Центрально-Східній Європі та Чорноморському регіоні», що реалізовується Центром дослідження міжетнічних відносин Східної Європи у співпраці з українськими, канадськими та швейцарськими партнерами (2018) та ін.
Дослідницькі інтереси:
- цінності
- методологія, методи та процедури моніторингу і оцінки
- соціологія комунікацій
- міжкультурна комунікація
- соціологія молоді, освіти та культури
Перелік публікацій складають матеріали в галузі соціальної філософії та філософії історії, соціології, культурології.