Відбулася координаційна зустріч команди проекту «Сприяння сталому розвитку Прикарпаття через інституційне зміцнення університетського аналітичного центру»

Днями відбулася координаційна зустріч  аналітиків та експертів, які впроваджуватимуть в стінах Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  проект  SG  53710 «Сприяння сталому розвитку Прикарпаття через інституційне зміцнення університетського аналітичного центру», що впроваджується в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової̈ підтримки Посольства Швеції̈ в Україні.

Нагадаємо, що за підсумками конкурсного відбору,  Навчально-науковий Центр соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника став одним з п’яти переможців та впроваджуватиме відповідну ініціативу в стінах університету впродовж 2020 – 2021 років.

Учасники зустрічі:

Ольга Максимович – директорка Центру, провідний науковий співробітник, керівник проєкту, канд. філос. наук, доцент

Уляна Сидор – провідна фахівчиня Центру, фінансова менеджерка та аналітикиня

Михайло Осипчук – головний науковий співробітник Центру, експерт статистичного аналізу даних, д. фізико-математ. наук, професор кафедри математичного і функціонального аналізу

Віталій Надурак – головний науковий співробітник Центру, експерт з критичного мислення, оцінки та прийняття рішень, д. філос. наук, професор кафедри філософії, соціології та релігієзнавства

Роман Пятківський – експерт з доброго врядування, публічного управління та доброчесності, канд. філос. наук, доцент, докторант кафедри публічного управління та публічної служби

Василь Варварук – аналітик SMART-спеціалізацій, провідний інженер-програміст інформаційно-обчислювального центру

Тарас Малишівський – молодший науковий співробітник Центру, медіаменеджер, аналітик регіонального економічного розвитку, аспірант кафедри  управління та бізнес-адміністрування

Михайло Мосора – молодший науковий співробітник Центру, дослідник регіональних політик, аспірант кафедри політології

В рамках зустрічі науковці обговорили концепцію, завдання та дорожню карту реалізації проекту,    сформували бачення розподілу обов’язків та повноважень, проаналізували потенційні ризики та  обговорили план і завдання  роботи проекту у 2020 р.