Допомагаємо структурним підрозділам університету забезпечувати моніторинг та оцінювання проєктів задля сталого розвитку територій Прикарпаття

У рамках заходів з реалізації підсумкового моніторингу і оцінювання проєкту “Створення проектно-освітнього центру розвитку інвестицій та інновацій в регіоні” (Проектно-освітній центр “Агенти змін” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника), що фінансується за кошти секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу, фахівці Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» долучились до розробки методики та інструментарію підсумкового оцінювання.

Запрошуємо шановне експертне товариство Івано-Франківщини, представників органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадського сектору, медіа та бізнесу приєднатися до експертного опитування.

Участь в опитуванні можлива як із зазначенням імені та інших контактів задля зворотного зв’язку з учасниками опитування, так і конфіденційно. Ми гарантуємо належність використання отриманих даних, які будуть покладені в основу розробки практичних рекомендацій та порад щодо покращення якості роботи структурних підрозділів університету задля сталого регіонального розвитку через залучення можливостей проєктного підходу, а також для підготовки підсумкового моніторингового звіту проєкту «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Опитування відбуваються на спеціалізованій цифровій платформі, розробку та адміністрування яких забезпечує Навчально-науковий Центр соціологічних досліджень Прикарпатського регіону ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Очікуємо на Вашу оцінку за посиланням: