Запрошуємо представників фахової спільноти галузі туризму Прикарпаття взяти участь у фокус-груповій дискусії експертів

Дослідження «Індустрія гостинності в м. Івано-Франківськ в умовах пандемії COVID-19» проводиться Навчально-науковим Центром соціологічних досліджень Прикарпатського регіону ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» спільно з Управлінням міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в рамках Меморандуму про співпрацю між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради від 02 березня 2016 р.

Запрошуємо представників експертної спільноти приєднатися до дослідження. Реєстрація за посиланням http://surl.li/ibvk

Сторінка події в  мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/events/206190157876498/

Мета: оцінювання туристичної індустрії м. Івано-Франківськ в контексті глобальної пандемії через застосування синтетичної, кількісно-якісної методології задля розробки політик та проектів рішень щодо оптимізації роботи туристичного сектору обласного центру Прикарпаття в умовах поточної пандемії COVID-19.

Завдання:
– дослідити соціально-демографічний профіль одноденних відвідувачів (екскурсантів) та туристів м. Івано-Франківськ з урахуванням реалій поточної пандемії;
– сформувати робочі гіпотези щодо мотиваційної структури прийняття рішення відвідувачами регіону про туристичне перебування саме на території Прикарпаття під час глобальної пандемії COVID-19;

– оцінити рівень готовності туристичної індустрії обласного центру Прикарпаття до надання послуг в поточних реаліях пандемії;

– оцінити фінансово-економічні наслідки пандемії COVID-19;

– розробити політики та проєкти рішень задля підвищення конкурентоспроможності туристичної індустрії м. Івано-Франківськ, аналіз ризиків;

– моделювати структуру майбутнього туристичного потоку з урахуванням ситуації пандемії COVID-19.

Цільові аудиторії:

-суб’єкти туристичної індустрії, що здійснюють свою діяльність на території м. Івано-Франківськ;

– посадові особи інституцій влади та органів місцевого самоврядування, заангажовані до адміністрування туристичного сектору регіону;

– громадські діячі та активісти організацій громадянського суспільства, статутною метою та завданнями діяльності яких передбачена громадська активність у сфері туризму;
– дослідники та науковці, що професійно спеціалізуються у сфері туризму;
– журналісти, зацікавлені у висвітлені туристичних вимірів життєдіяльності регіону;

Методи дослідження: фокус-групова дискусія експертів туристичної індустрії Прикарпаття, опитування суб’єктів надання туристичних послуг на території м. Івано-Франківськ через застосування спеціалізованої цифрової платформи, вторинний аналіз даних, статистичний аналіз відкритих масивів даних, моделювання.

Довідково: Дослідження «Індустрія гостинності в м. Івано-Франківськ в умовах пандемії COVID-19» проводиться Навчально-науковим Центром соціологічних досліджень Прикарпатського регіону ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» спільно з Управлінням міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (замовник проєкту).

Експертна підтримка дослідницької ініціативи надається в рамках проєкту «Сприяння сталому розвитку Прикарпаття через інституційне зміцнення університетського аналітичного центру» № SG 53710, що впроваджується в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні
Дослідження виконується в рамках Меморандуму про співпрацю між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради від 02 березня 2016 р., укладеного з метою ефективної співпраці із залучення наукового потенціалу університету до розв’язання актуальних проблем розвитку економіки та гуманітарної сфери м. Івано-Франківськ, а також задля реалізації цілей Стратегії розвитку м. Івано-Франківськ до 2028 р.