Як навчитися висловлювати свої думки чітко та зрозуміло англійською мовою!?

Відповідь на запитання очевидна – якомога більше розмовляти нею.
Ось уже 5 місяців команда Карпатського інституту аналітики «FrankoLytics» – покращує практичні навички спілкування англійською. Для цього започаткували розмовний клуб «ENGLISH SPEAKING CLUB». Ініціативу підтримав друг із США Кайл Логан. Він двічі на тиждень на волонтерських засадах спілкується з нами, аналітиками інституту. Під час онлайн-зустрічей ми долаємо свій острах спілкування іноземною мовою, працюємо над вимовою та збагачуємо словниковий запас.

Kyle – волонтер Корпусу Миру, який перебував в Івано-Франківську з 2016-2018 роки. Він здобув ступінь бакалавра з міжнародних відносин у Goucher College в Балтіморі та ступінь магістра державного управління в Інституті міжнародних досліджень Міддлбері в Монтереї. Зараз Kyle є співзасновником та операційним менеджером стартапу, який розробляє та продає валізи.
🤩 Щиро вдячні Кайлу за час, який він приділяє на підготовку до занять та зустрічі. Адже вивчення англійської мови набагато ефективніше завдяки спілкуванню з її безпосереднім носієм.
💪Також під час розмовного клубу ми змогли оцінити, наскільки володіємо іноземною мовою та сприймаємо її на слух.