Фандрейзерка «FrankoLytics» взяла участь в міжнародній зустрічі для випускників стипендіальної програми EAP Civil Society Facility

Фандрейзерка та аналітикиня Карпатського інституту аналітики «FrankoLytics» Уляна Сидор взяла участь у заході для випускників стипендіальної програми Eastern Partnership Civil Society Facility в рамках проєкту Фонду громадянського суспільства Східного партнерства.

Разом з учасниками аналітикиня брала участь у заходах, які відбувалися у Тбілісі (Грузія) та Кишиневі (Молдова). За два дні інтенсивної роботи (2-3 лютого 2023 року) вони дізнались про крайні можливості для громадянського суспільства в Україні, поспілкувались з представниками донорських організацій та презентували власні проєкти, об’єднуючись у міжнародні команди.

Під час індивідуального голосування обрали 6 проєктів з-поміж 15 представлених. Серед номінантів на фінансування і спільний грузинсько-український проєкт «Найкращі практики та основні виклики відкритих даних у Грузії та Україні», в команді якого працювала Уляна.

Отож очікуємо фінальних результатів та сподіваємось на цікаве дослідження у сфері відкритих даних!