Презентація проекту розвитку університетського аналітичного центру

30 вересня 2020 року відбудеться презентація проєкту SG 53710 «Сприяння сталому розвитку Прикарпаття через інституційне зміцнення університетського аналітичного центру» (далі Проєкт), що реалізується Навчально-науковим Центром соціологічних досліджень Прикарпатського регіону ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» в рамках «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яку впроваджує Міжнародний фонд «Відродження» в партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) та за фінансової̈ підтримки Посольства Швеції̈ в Україні.

Організатор заходу: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Реєстрація за посиланням: http://surl.li/frgn

У події візьмуть участь представники Міжнародного Фонду «Відродження», ректор університету проф. Ігор Цепенда, провідні науковці та експерти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, партнери Проєкту.

Програмою заходу передбачено презентацію Проєкту, обговорення перспектив розвитку аналітичного сектору Прикарпаття за участю стейкхолдерів індустрії, спікерів та партнерів з реалізації спільних ініціатив з вивчення громадської думки.

До участі у події запрошуємо викладачів та студентів, зацікавлені аудиторії, представників влади, бізнесу, громадянського суспільства та медіа.

Подія відбудеться у очно-дистанційному форматі за адресою: Центр інноваційних освітніх технологій (MoPED), Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
вул. Шевченка, 57, к. 233  м. Івано-Франківськ, 76018, Україна

Початок заходу: 11.00.

Контактні особи:

Ольга Максимович, директорка Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону, керівниця проєкту  olga.maksymovych@pnu.edu.ua

Тарас Малишівський, молодший науковий співробітник Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону, медіаменеджер  проєкту  taras.malyshivskyi@pnu.edu.ua