Контент-аналітик FrankoLytics Святослав Білоус у рейтингу 100 найкращих студентів Івано-Франківської громади!

Вітаємо талановитого випускника програми стажувань FrankoLytics, контент-аналітика Святослава Білоуса, який увійшов у рейтинг 100 найкращих студентів Івано-Франківської громади!

“Університети подавали кандидатури розумників, а ми заохочуємо їх гривнею! Тішимось, що ви навчаєтесь в Івано-Франківську і показуєте класні результати! Так тримати!”, – прокоментував вибір найкращих студентів міський голова Руслан Марцінків.

За свою успішність студенти отримуватимуть щомісячну стипендію.

У рамках стажування FrankoLytics (2021, 2022) Святослав Білоус спеціалізувався у галузі методик комп’ютерного контент-аналізу текстів під керівництвом експерта статистичного аналізу даних, доктора фізико-математичних наук, професора Михайла Осипчука.
З-поміж іншого, вагомим підсумком роботи молодого дослідника постала унікальна розробка “Код Шевченка” – цифровий аналіз творів українського класика із застосуванням методів статистичного аналізу даних.