Директорка “FrankoLytics” Ольга Максимович відвідала дводенний “Воркшоп для зміцнення вашої спроможності адвокатувати на міжнародній арені”. До заходу, який організовував Isar Ednannia, приєдналися більше півсотні активних представників та представниць інституцій неурядового сектору, щоб ефективніше коментувати важливі питання та уникати неправдивої інформації в міжнародних дискусіях.
Подія відбулася в межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства USAID Ukraine – USAID Україна. Ініціаторами та партнерами воркшопу стали RISE Ukraine – Coalition for Reconstruction.
З-поміж речників воркшопу, які впродовж 16-17 жовтня поділилися досвідом та практиками міжнародного адвокатування:
- Мартина Богуславець, Інститут законодавчих ідей;
- Віктор Нестуля, Офіс DREAM;
- Михайло Жернаков, Фундація DeJure;
- Тетяна Хутор, Інститут законодавчих ідей;
- Гліб Каневський, StateWatch;
- Олександра Бетлій, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій;
- Роман Пучко, ГО «ReThink»;
- Анна Акерман, ГО «Екодія»;
- Олександр Солонтай, Агенція відновлення та розвитку;
- Люба Шипович, Razom for Ukraine/Dignitas.
Учасники за підсумками події отримали англомовний меседж-бокс (оформлені повідомлення для різних цільових груп), який допоможе переконливо вести діалог на різних майданчиках, доносити ключові запити й потреби українців, і головне, вправно відповідати на російську пропаганду.
Директорка “FrankoLytics” Ольга Максимович зазначає, що такі події консолідують спільноту, дозволяють виробити спільну комунікаційну стратегію та тактику просування бренду України на міжнародному рівні та суттєво підвищують спроможність громадського сектору належно обстоювати національний інтерес на основі даних та результатів досліджень.