ТРК РАІ: В Івано-Франківську відбувся форум для/від молоді

Ефективність взаємодії та очікування молоді щодо влади, залученість до волонтерства та готовність молодих людей до прийняття управлінських рішень. Такі питання обговорювали на форумі від та для молоді. Його ініціювала та реалізує громадська організація «Між Іншим» разом з Карпатським інститутом аналітики та Департаментом молодіжної політики та спорту.

Довідково:

Проєкт “#to_make_youth_louder” реалізується Громадською Організацією “Між Іншим” спільно з Карпатським інститутом аналітики “FrankoLytics” у партнерстві із Молодіжною радою при МВК МР ІФМТГ та Департаментом молодіжної політики та спорту у рамках грантової програми від ГО “Платформа Публічної Дипломатії” та Національного Демократичного Інституту. Фінансування є можливим завдяки щирій підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Більше у відео ТРК РАІ: