Інфографіка та аналітичний огляд дослідження молодіжного середовища Івано-Франківської громади «Зробимо молодь гучнішою!»

Дослідження «Зробимо молодь гучнішою!» про цінності сучасної молоді, залученість та відношення до волонтерства, готовність до прийняття управлінських рішень, про труднощі взаєморозуміння між владою та молоддю. А також як варто налагоджувати діалог.

З аналітичним оглядом дослідження «Зробимо молодь гучнішою!» можна ознайомитися тут.

Методологію дослідження розробили науковці Карпатського інституту аналітики “FrankoLytics”.

Дослідження вперше презентували у рамках проєкту “#to_make_youth_louder” (Зробимо молодь гучнішою!) 19 березня 2023 року під час молодіжного форуму.

Проєкт ініціювала та впроваджувала ГО “Між Іншим” у партнерстві із Молодіжною радою при МВК МР та Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської громади. Серед партнерів й “FrankoLytics”.

Також можна ознайомитися з інфографікою дослідження молодіжного середовища Івано-Франківської громади «Зробимо молодь гучнішою!»