Впродовж пів року дослідники “FrankoLytics” вивчатимуть економічну екосистему Івано-Франківської громади

Карпатський інститут аналітики “FrankoLytics” є серед переможців дослідницького конкурсу “Підтримка дослідницьких ініціатив ОГС” 2023 (Проєкт USAID “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”). Цей конкурс створено за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.
У межах першого етапу дослідницького конкурсу підтримано такі організації:

• Громадська організація “Український інститут майбутнього”.
  • Громадська організація “Інститут законодавчих ідей”.
  • Громадська організація “Карпатський інститут аналітики”.
  • Благодійний фонд “Право на захист”.
  • Громадська організація “Аналітичний центр “Соціоконсалтинг”.
  • Громадська організація “Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова”.

Стартова зустріч переможців відбулася 3 серпня 2023 року у дистанційному форматі.

Впродовж пів року дослідники “FrankoLytics” вивчатимуть економічну екосистему регіону, працюватимуть над розробкою практичних рекомендацій задля покращення бізнес-середовища Івано-Франківської міської територіальної громади та можливостей щодо сприяння швидкого післявоєнного відновлення через вивчення поточної структури економіки, її ресурсного потенціалу, а також іноземного досвіду відновлення. Очікується формування доказових рекомендацій для прийняття рішень на основі даних, визначення орієнтирів майбутнього економічного зростання громади та розробки інструментів підтримки/стимулювання розвитку бізнесу та підприємницьких секторів.